Jesteś tutaj: News Dożynki w Nowieczku

Dożynki w Nowieczku

Nasza firma tradycyjnie brała udział w Dożynkach Gminno-Powiatowych, które tym razem odbyły się w Nowieczku. Imprezę rozpoczął barwny korowód maszyn rolniczych i bryczek, który prowadziła kapela Chludowianie.

Na placu dożynkowym odbyła się uroczysta msza święta, a po niej obrzędy dożynkowe. Na imprezie obecni byli Vice Marszałek Województwa Wielkopolskiego Mateusz Klemenski, Starosta Powiatu Śremskiego Piotra Ruta i Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk Henryk Litka. Starostami dożynkowymi byli Alina Jankowiak mieszkanka Rusocina oraz Bernard Szczęsny mieszkaniec Nowieczka. 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska na swoim stoisku serwowała pyry z gzikiem za przysłowiową złotówkę, a goście mogli degustować pyszne i naturalne produkty takie jak: sery, jogurty, kefir oraz maślankę.

Kontakt z nami

Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wykonaj telefon pod nr (+48) 61 28 34 427

Wysyłając do nas emaila Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub wykonaniem usługi.

Adres

  • ul. Mickiewicza 9, 63-100 Śrem
  • (+48) 61 28 34 427

Newsletter