Jesteś tutaj: Produkty

Mleko, śmietany i śmietanki

Mleko spożywcze świeże bogate w białka, tłuszcz, węglowodany, witaminy, sole mineralne, dzięki czemu ma bardzo dobre walory smakowe i odżywcze. Śmietanki i śmietany o różnej zawartości tłuszczu zawsze świeże i o łagodnym smaku. 

Przejdź do kategorii

Napoje mleczne

Napoje mleczne fermentowane jak maślanka, jogurty, zsiadłe mleko czy jogurty, to produkty które regenerują florę bakteryjną układu pokarmowego, zapewniają prawidłowe jego funkcjonowanie. Dają nam zestaw łatwo przyswajalnych związków mineralnych.

Przejdź do kategorii

Masło i sery twarogowe

MASŁO EKSTRA ze śmietanki ukwaszonej Śremskie jest naturalnym produktem wytworzonym z tłuszczu mlecznego. Twarogi są doskonałym składnikiem codziennej diety, stanowią źródło pełnowartościowego lekko strawnego białka zwierzęcego.

Przejdź do kategorii

Sery dojrzewające

Sery dojrzewające produkuje OSM Śrem O/Czempiń - to znane na rynku sery podpuszczkowowe dojrzewające o delikatnym łagodnym smaku.  Wśród cenionych smakowo serów można wymienić Ser Puławski, Gouda, Czedamer, Łowicki i Salami.

Przejdź do kategorii

Twarożki termizowane

Twarożki termizowane to Fro Smak Śremski, twarożek do kanapek, serek homogenizowany naturalny. Twarożki te są doskonałym przysmakiem do kanapek, pieczywa i sałatek. Jest to połączenie serka twarogowego-podpuszczkowego i śmietanki.

Przejdź do kategorii

Sery smażone

Ser smażony wielkopolski - produkowany jest z sera twarogowego kwasowego po zmieleniu poddany procesowi dojrzewania ( gliwienia ) i topnienia. Procedura przekazywana z pokolenia na pokolenie, cieszy się bardzo dobrą opinią u klienta.

Przejdź do kategorii

Dla gastronomii

Mleko, śmietanki, kefir, maślanka, serek homogenizowany i twarogowy sernikowy pakowane specjalnie dla gastronomii i zakładów cukierniczych w worki foliowe oraz w wiadra, opakowania zbiorcze paleta według zamówienia.

Przejdź do kategorii

Kontakt z nami

Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wykonaj telefon pod nr (+48) 61 28 34 427

Wysyłając do nas emaila Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub wykonaniem usługi.

Adres

  • ul. Mickiewicza 9, 63-100 Śrem
  • (+48) 61 28 34 427

Newsletter