Jesteś tutaj: O nas Historia

Historia

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Śremie została założona w 1899 roku. Przetrwała wszystkie zawirowania i burze dziejowe.

Po wojnie rozpoczęła działalność 22 kwietnia 1945 roku. Od 1976 roku podczas reformy administracyjnej została przyłączona Spółdzielnia w Czempiniu i do dzisiaj jest naszym oddziałem produkcyjnym.

Obecnie OSM w Śremie skupuje mleko z 7 gmin, od członków spółdzielni.

Jesteśmy producentem świeżego mleka, śmietanki, śmietany, masła, twarogów, napojów mlecznych, twarożków termizowanych, serów żółtych, sera smażonego. Są to wyroby o tradycyjnym smaku, bez środków konserwujących.

Polecamy wyśmienitą maślankę naturalną, kefir naturalny, jogurt naturalny, zsiadłe mleko!

Zakład OSM w Śremie O/Czempiń produkuje wyśmienite sery żółte: puławski, łowicki, salami, gouda oraz ser smażony wielkopolski. Tradycja produkcji serów w naszej Spółdzielni sięga początku 50 lat XX wieku. Łącząc zdobyte doświadczenie, tradycję, nowe technologie oraz dobrej jakości mleko otrzymujemy produkt najwyższej jakości.

Zróżnicowany asortyment wyrobów wytwarzamy w nowoczesnych halach produkcyjnych.

Obydwa zakłady przeszły gruntowną modernizację pod kątem dostosowania do wymogów sanitarnych. 

Nasze wyroby produkowane są w zakładach kategorii A, co potwierdzamy handlowymi dokumentami identyfikacyjnymi do każdej partii produktu. Linie produkcyjne są utrzymane na poziomie standardów europejskich. Wprowadzony system HACCP, jest udokumentowanym systemem bezpieczeństwa zdrowotnego żywności i potwierdza wysoką jakość wyrobów. Wyroby magazynowane są w warunkach higienicznych i w odpowiednio niskich temperaturach. Kreatywność Zarządu i załogi sprawia, że oferta handlowa systematycznie jest poszerzana a firma pozyskuje nowych odbiorców. Strategia, którą staramy się realizować to budowa silnego wizerunku firmy i przyciągnięcie nowego grona nabywców.

Kontakt z nami

Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wykonaj telefon pod nr (+48) 61 28 34 427

Wysyłając do nas emaila Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub wykonaniem usługi.

Adres

  • ul. Mickiewicza 9, 63-100 Śrem
  • (+48) 61 28 34 427

Newsletter