Jesteś tutaj: News Do biura i do domu

Do biura i do domu

W ofercie produktów mlecznych, które dostarczamy każdego dnia do hurtowni i sklepów pojawił się nowy produkt, a właściwie stary lecz w nowym poręcznym opakowaniu.

Wychodząc na zapotrzebowanie rynku i zapytania naszych odbiorców postanowiliśmy dołączyć do naszej oferty wyśmienite i zdrowe mleko w opakowaniu 0,5l. Mniejsze opakowanie będzie dobrym wyborem nie tylko do domu ale przede wszystkim do biur gdzie możliwość przechowywania produktów krótkoterminowych jest bardzo często ograniczona. Sprawdź tutaj w jakich opakowaniach i o jakiej zawartości tłuszczu oferujemy mleko spożywcze.

Kontakt z nami

Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wykonaj telefon pod nr (+48) 61 28 34 427

Wysyłając do nas emaila Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy lub wykonaniem usługi.

Adres

  • ul. Mickiewicza 9, 63-100 Śrem
  • (+48) 61 28 34 427

Newsletter